Hakkımızda

Hakkımızda

Doruk Vinç, İzmir Torbalı Ayrancılar merkezli kurulmuş bir firma olarak tüm İzmir ve çevre illere vinç hizmeti vermektedir. Deneyim operatörleri ve bakımlı araçları ile hem güvenli yük kaldırmada, hem ağır yük nakliyesinde oldukça başarılı çalışmalara imza atmış bulunmaktayız. Bir süredir fabrikalarda, inşaat alanlarında, beton direk dikme işlemlerinde, prefabrik ev kurulumlarında, çelik çatı işlerinde, ağır tonajlı makine sevkiyatında, kısaca aklınıza gelecek tüm ağır yüklerin altında gece ve gündüz çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir.

Firmamız her şeyden önce iş güvenliği ilkesi ile çalışmakta, tam güvenlik almadan asla yüke kuvvet uygulamamaktadır. Ayrıca iş güvenliği açısında makina parkımızın tamamını ve araçlarımızı periyodik bakım, günlük , haftalık ve aylık bakımları gibi tüm ihtiyaç duyulan servis hizmetlerini mutlaka yetkili servislerden temin etmektedir. İşin uzmanları tarafından test edilen araçlarımız gönül rahatlığı ile çalışma ortamına sevk edilmektedir.

Uygun fiyat politikamızı ticari yaşantımızın hiç bir anında kaybetmeyip, dost kazanmanın en güzel birikim olduğunu iyi bilenlerdeniz. Bu sebeple olacak ki, bir çok firmamız ile uzun yıllardan beri birlikte çalışmaktayız.

×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcimize tıklayın veya bize info@dorukvincizmir.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz.

× Whatsapp Destek Hattı